KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5922097
nr 592 2097
Etsning
osignerad, 1919, flicka med luta, 14x22
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:56:36
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr